NIKON BF-1B

Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč100 % • 462 recenzíDalší informace

Typ
k tělu

• , zakoupeno v CZC.cz

• Splňuje požadavky, které jsem potřeboval.

Vše v naprostém pořádku

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Koupil jsem krytku proto, že mi byla v servisu odcizena.
    Zde není v podstatě co hodnotit. Jedná se o tak jednoduchou věc, že mi přijde zbytečné takovou věc hodnotit.

Typ
k tělu

Krytka Nikon BF-1B udrží senzor i bajonet vašeho fotoaparátu v čistotě a bez možnosti poškození. Krytka těla DSLR je nezbytným příslušenstvím vždy, kdy na něm není nasazený objektiv.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Splňuje požadavky, které jsem potřeboval.

Vše v naprostém pořádku

• , zakoupeno v FotoŠkoda

Koupil jsem krytku proto, že mi byla v servisu odcizena.

• ok

ok